Programma 2018 Equano-Wase Zon Cycling Team

Februari

24/02  Omloop Het Nieuwsblad UCI 1.1 

25/02  Omloop v/h Hageland UCI 1.1 LCC

25/02  Opwijk 1.15

Maart

04/03  Omloop van de Westhoek UCI 1.2

10/03  Oostduinkerke 1.15

11/03  Ooike 1.15

17/03  Zwevezele 1.15

28/03  Dwars door Vlaanderen UCI 1.1

29/03  Dottignies 1.15

31/03  Volta Limburg Classic (NL) 

31/03  Diegem 1.15

April

02/04  GP de Dottignies UCI 1.2  LCC

08/04  Oudenaarde 1.15

09-13/04  Stage Arc-en Collines

15/04  Haaltert 1.15

20/04  Omloop van Borsele TT (NL)

21/04  Omloop van Borsele (NL) UCI 1.1

29/04  Wortegem-Petegem 1.15

29/04  Niel Dernycriterium

Mei

01/05  Stok 1.15

01/05  Lier criterium

05/05  Schellebelle 1.15

06/05  Trofee Maarten Wynants UCI 1.1 LCC

06/05  Sinaai 1.15

11/05  Puyvelde 1.15

13/05  Mol sluis 1.15

18/05  Le Bizet 1.15

19/05  Everberg 1.15 IC2

20/05  Wanzele 1.15

21/05  De Pinte 1.15

27/05  Gooik-Geeraardsbergen-Gooik UCI 1.1

31/05  Eeklo 1.15

Juni

01/06  Kontich 1.15

03/06  Dwars door de Westhoek UCI 1.1 LCC

05/06  Schellebelle 1.15 + TT

08/06  Derny criterium Bornem

09/06  Belsele 1.15

10/06  Diamond Tour Nijlen UCI 1.1 LCC

16/06  Erembodegem-Terjoden 1.15

17/06  Prosperpolder 1.15

21/06  BK Tijdrijden Anzegem

24/06  BK wegwedstrijd Binche

26/06  Nieuwpoort criterium

Juli  

01/07  Beveren 1.15

08/07  GP Sofie Goos Borgerhout UCI 1.2 LCC

13/07  Vrasene 1.15

15/07  GP Breendonk 1.15 IC2

17/07  Zottegem Strijpen 1.15

19-22/07  BeNeladies tour UCI 2.1

22/07  St Maria Lierde 1.15

23/07  Criterium Boezinge

26/07  Saint-Ghislain 1.15

27/07  Bambrugge 1.15

Augustus

02/08  Herentals criterium

04/08  Erondegemse pijl UCI 1.2 LCC

05/08  Ninove criterium

05/08  Ruislede 1.15

07/08  Dudzele 1.15

08/08  Antwerpen criterium

11/08  Heusden 1.15

12/08  GP Malderen 1.15 IC2

13/08  Wilrijk 1.15

14/08  Brasschaat 1.15

15/08 Emptine 1.15

17/08  Haasdonk 1.15

18/08  Flanders Ladies classic UCI 1.2 LCC

19/08 Ledegem 1.15

21/08  De Klinge 1.15

25/08  Nederhasselt 1.15

26/08  Berlare-Uitbergen 1.15

27/08  Putte criterium

27/08  Erwetegem 1.15

September

01/09  Hulste 1.15

02/09  Harelbeke TT

05/09  Bavikhove criterium

04-07/09  Lotto Belgium Tour UCI 2.1

09/09  Ursel 1.15

13/09  Kallo 1.15

15/09 Wenduine 1.15

16/09  Stekene 1.15

24/09  Berlare 1.15

30/09  Opwijk 1.15

28/10  Groot eetfestijn Equano-Wase Zon Cycling Team in zaal Toon te Sinaai